Hlídání dětí Ostrava

Budou se děti bavit?

V našem centru se staráme, aby se dítě nikdy, ani na okamžik nenudilo. Máme proto připravené nepřeberné množství aktivit, a to jak venkovních, tak i vnitřních. Prioritou je pro nás zdravý vývoj dítěte - což je do budoucna něco, co chce pro svého potomka každý rodič.

Pro děti máme připraveny aktivity, které rozvíjejí nejen dětskou psychiku, ale také kreativitu, podněcují logiku a hlavně účastníky často a aktivně zapojují. Naše výtvarná výchova aktivuje tvůrčí myšlení tím nejzábavnějším a dětem nejpřirozenějším způsobem. Heslo škol(k)a hrou pro nás rozhodně není cizí.

Jelikož preferujeme pobyt dětí venku, naše děti mají možnost v letních měsících svačit a obědvat přímo na zahradě a trávit zde i odpolední klid, což ocení především děti z panelových bytů.

Je také třeba zmínit, že se ve stejné budově nachází MYSTIC - masáže, kosmetika a pedikůra, kde můžete v klidu zrelaxovat a o Vaše dítě bude po celou dobu relaxace postaráno u nás v CP.

Co se naučí?

Snažíme se, aby byly jednotlivé činnosti co nejvíce různorodé. I proto téměř každý měsíc přidáváme do našeho programu nové a nové věci. Šikovní studentíci si od nás odnesou spoustu zkušeností a zážitků, stejně tak jako mnoho nových znalostí.